Profesjonalne usługi foto w tym fotografia rodzinna, sesualna, eventowa i ślubna. W skład pakietu usług dla par młodych wchodzi: sesja narzeczeńska – wybrana w dogodnym terminie, fotoreportaż w dniu ślubu, slajdshow ślubny, zdjęcia na nośniku cyforwym i w galerii internetowej z ceremonii oraz z wesela, sesja plenerowa, ujęcia grupowe.

Gabriela Gmurczyka wyróżnia wieloletnie doświadczenie w tej branży. Działa w niej nieprzerwanie od 10 lat – oczywiście ciągle podnosząc swoje umiejętności. Idzie też z duchem czasu i m.in. podkłady muzyczne w pokazie slajdów oraz ujęcie są dostosowywane to panującej mody. Czas oczekiwania na zdjęcia to maksimum 90 dni. Nie ma limitu zdjęć – dostaną państwo cały udany i wyselekcjonowany materiał, który został zarejestrowany.

fotograf ślubny mazowieckie

W cenę mogą być wliczone albumy fotograficzne – np. jeden duży dla pary młodej i dwa mniejsze dla rodziców. Z takich okazji warto skorzystać, szczególnie, że zdjęcia są pamiątką na całe życie, które będziemy oglądać m.in. w długie zimowe wieczory.

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie.

fotograf z woj. mazowieckiego: Gabriel Gmurczyk